Zastępstwa w dniu 04.03.2024 - 06.03.2024
Ewa Kubisz / 04.03.2024 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
3 5 Smo - Uczniowie przychodzą później    
4 1 C - j.polski, Sala 9A Joanna Kuś złączenie grup
5 1 C - j.polski, Sala 9A Anna Andres złączenie grup
6 5 TF - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 5 a - j.polski, Sala 6 Elżbieta Piliszko  
8 5 a - j.polski, Sala 6 Elżbieta Piliszko  
       
Anna Rapca / 04.03.2024 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
3 1 F(1) - zaj.pr.f-1, Sala 4 Sylwia Wójcik złączenie grup
4 1 F(1) - zaj.pr.f-1, Sala 4 Sylwia Wójcik złączenie grup
5 1 F(1) - zaj.pr.f-1, Sala 4 Joanna Kuś  
6 1 F(1) - zaj.pr.f-1, Sala 4 Joanna Kuś  
7 1 F(1) - zaj.pr.f-1, Sala 4 Joanna Kuś  
8 1 F(1) - zaj.pr.f-1, Sala 4 Joanna Kuś  
9 1 F(1) - zaj.pr.f-1, Sala 4 Joanna Kuś  
10 1 F(1) - zaj.pr.f-1, Sala 4 Joanna Kuś  
       
Paulina Duda / 05.03.2024 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
2 9 a - j.ang, Sala 30 Michał Tężycki  
3 6 a - j.angielski, Sala 30 Joanna Pytlarz za nieobecny oddział
4 9 a - j.ang, Sala 29 Małgorzata Wajs za nieobecny oddział
       
Ewa Kubisz / 05.03.2024 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
2 5 TF - Uczniowie przychodzą później    
3 9 a - j.polski, Sala 15 Joanna Dorocińska  
4 5 TF - wos, Sala 15 Ewelina Rabska złączenie grup
6 9 a - godz.wych, Sala 12A Michał Tężycki  
7 9 a - j.polski, Sala 12A Małgorzata Wajs  
8 4 sp - Uczniowie zwolnieni do domu   świetlica
9 4 sp - Uczniowie zwolnieni do domu   świetlica
10 4 sp - Uczniowie zwolnieni do domu   świetlica
       
Magdalena Marszałek / 05.03.2024 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 A(1) - Uczniowie przychodzą później    
3 1 A(1) - Uczniowie przychodzą później    
       
Anna Rapca / 05.03.2024 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
3 2 Bn(4) - Uczniowie przychodzą później    
4 2 Bn(4) - Uczniowie przychodzą później    
5 1 F - godz.wych, Sala 10A Renata Seredyk  
6 1 F - tech.fryz., Sala 10A Małgorzata Wajs  
7 1 F - mat.fryzj., Sala 10A Joanna Pytlarz  
8 2 Bn(4) - stylizacja, Sala 10A Katarzyna Brzóska złączenie grup
9 2 Bn(4) - mat.fryzj., Sala 10A Ewa Gołąbek złączenie grup
       
Ewa Kubisz / 06.03.2024 środa
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 A - Uczniowie przychodzą później    
3 9 a - j.polski, Sala 12A Małgorzata Wajs  
4 9 a - j.polski, Sala 12A Katarzyna Brzóska  
5 1 A - j.polski, Sala 25 Piotr Karwacki  
6 1 C - j.polski, Sala 25 Kamil Tomczyk złączenie grup
7 5 a - j.polski, Sala 15 Adam Meisnerowicz  
8 1 C - j.polski, Sala 20 Ewelina Rabska złączenie grup
9 1 C - j.polski, Sala 20 Joanna Dorocińska złączenie grup
       
Hanna Marszałek / 06.03.2024 środa
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 a - e_wczesnoszk, Sala 7A Aneta Zuber  
5 1 a - e_wczesnoszk, Sala 7A Paulina Duda  
       
Łukasz Mika / 06.03.2024 środa
lekcja opis zastępca uwagi
3 1 CN - wf, Adam Meisnerowicz złączenie grup
4 1 CN - wf, Adam Meisnerowicz złączenie grup
5 1 CN - wf, Adam Meisnerowicz złączenie grup
6 4 TAN - wf, Michał Tężycki złączenie grup
7 4 TAN - wf, Michał Tężycki złączenie grup
8 4 TAN - wf, Michał Tężycki złączenie grup
9 1 A(4) - wf, Piotr Karwacki złączenie grup
10 1 A(4) - wf, Piotr Karwacki złączenie grup
11 1 A(4) - wf, Piotr Karwacki złączenie grup
       
Anna Rapca / 06.03.2024 środa
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 Bn(4) - tech.fryz., Sala 5A Kamil Tomczyk złączenie grup
3 4 TF - stylizacja, Sala 10A Kamil Tomczyk złączenie grup
4 4 TF - stylizacja, Sala 10A Kamil Tomczyk złączenie grup
5 3 F - specjal. fry, Sala 10A Sylwia Wójcik złączenie grup
6 3 F - specjal. fry, Sala 10A Sylwia Wójcik złączenie grup
7 2 Bn(4) - mat.fryzj., Sala 10A Kamil Tomczyk złączenie grup
8 2 Bn(4) - stylizacja, Sala 22 Kamil Tomczyk złączenie grup
9 3 F - stylizacja, Sala 10A Jolanta Jucha  
       
Iwona Stolarczyk / 06.03.2024 środa
lekcja opis zastępca uwagi
6 2 CN(4) - Złączenie grup   zastępstwo z K. Tomczyk
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN