Zastępstwa w dniu 18.03.2024 - 20.03.2024
|
Aneta Poczęty / 18.03.2024 poniedziałek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
4 Ban - Złączenie grup
|
|
|
7
|
4 Ban - Złączenie grup
|
|
|
8
|
4 Ban - Złączenie grup
|
|
|
9
|
4 Ban - Złączenie grup
|
|
|
|
|
|
|
Monika Ptak / 18.03.2024 poniedziałek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
1 CN - Język polski, Sala 24
|
M. Tężycki
|
złączenie grup
|
4
|
2 CN - Język polski, Sala 24
|
N. Białokoz
|
złączenie grup
|
5
|
1 TAN - Język polski, Sala 24
|
S. Jarosz
|
złączenie grup
|
|
|
|
|
Dorota Stajno / 18.03.2024 poniedziałek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
1 zsj - Język polski, Sala 26
|
K. Tomczyk
|
złączenie grup
|
4
|
6 Sze - Okienko dla uczniów
|
|
|
5
|
6 a - Język polski, Sala 15
|
M. Stefaniak
|
złączenie grup
|
|
|
|
|
Małgorzata Wajs / 18.03.2024 poniedziałek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
6 a - Informatyka, Sala 13A
|
A. Zuber
|
|
4
|
4 a - Matematyka, Sala 6
|
I. Stolarczyk
|
|
5
|
9 a - Matematyka, Sala 13A
|
A. Kupczak
|
złączenie grup
|
6
|
4 a - Matematyczne Katowice, Sala 13A
|
P. Duda
|
|
7
|
4 a - Informatyka, Sala 13A
|
E. Piliszko
|
|
|
|
|
|
Tadeusz Brzeziak / 19.03.2024 wtorek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
11
|
3 A(4) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
12
|
3 A(4) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
13
|
3 A(4) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
14
|
3 A(4) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Jan Kaula / 19.03.2024 wtorek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
11
|
1 A - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Marcin Michalik / 19.03.2024 wtorek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
11
|
3 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
12
|
3 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
13
|
3 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
14
|
3 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Ewelina Rabska / 19.03.2024 wtorek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
4 TF - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
4 TF - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
4
|
4 TF - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
5
|
4 TF - pracownia fryzerska, Sala 27
|
J. Kuś
|
złączenie grup
|
6
|
4 TF - pracownia fryzerska, Sala 27
|
J. Kuś
|
złączenie grup
|
7
|
4 TF - pracownia fryzerska, Sala 27
|
J. Kuś
|
złączenie grup
|
8
|
2 F - Zajęcia praktyczne - fryzjer, Sala 4
|
J. Kuś
|
złączenie grup
|
9
|
2 F - Zajęcia praktyczne - fryzjer, Sala 4
|
J. Kuś
|
złączenie grup
|
10
|
2 F - Zajęcia praktyczne - fryzjer, Sala 4
|
J. Kuś
|
złączenie grup
|
11
|
2 F - Zajęcia praktyczne - fryzjer, Sala 4
|
J. Kuś
|
złączenie grup
|
|
|
|
|
Barbara Kasica / 20.03.2024 środa
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
7
|
6 Pan - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
świetlica
|
8
|
3 TAN(2) - Zajęcia rewalidacyjne inne,
|
A. Andres
|
złączenie grup
|
9
|
6 Sob - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
10
|
3 TAN(2) - Zajęcia rewalidacyjne inne,
|
J. Kaula
|
złączenie grup
|
11
|
9 Kuj - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
12
|
9 Kul - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
|
|
|
|
Ewa Kubisz / 20.03.2024 środa
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
5
|
1 A - Język polski, Sala 25
|
J. Jucha
|
za nieobecny oddział
|
6
|
1 C - Język polski, Sala 25
|
S. Wójcik
|
złączenie grup
|
8
|
1 C - Język polski, Sala 20
|
K. Tomczyk
|
złączenie grup
|
|
|
|
|
Magdalena Marszałek / 20.03.2024 środa
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
5
|
1 C - Język angielski, Sala 29
|
S. Wójcik
|
złączenie grup
|
8
|
3 F - Język angielski, Sala 10A
|
K. Michalik
|
|